Hakkımızda

Hakkımızda

Yön Pazarlama A.Ş. 1989 yılından bugüne kadar dinamik yapısı ve yükselen başarı grafiğiyle pazarlama sektöründe İstikbal, Bellona, Mondi markalarının Bölge Bayiliği faaliyetlerini yürütmektedir.

Yön Pazarlama A.Ş.; Bayilerinin gelişimi ve büyümesi için sürekli teşvik eden, modern satış ve pazarlama stratejilerini kullanan, markaların ulusal reklamları ile yetinmeyip yerel dinamikleri harekete geçiren, nihai tüketici ile mükemmel ilişkinin kurulmasında tüm muhatapların gelişimine katkı sağlayarak yoluna devam etmektedir.

Gücünü amatör ruhlu profesyonel insan kaynağından alan Yön Pazarlama A.Ş., sektöründe ilkleri gerçekleştirerek tüm paydaşlarına örnek olmaktadır.

İstikbal Markası ile Türkiye’deki ilk showroomu, daha sonrasında da Türkiye’nin ilk ve en büyük Ev Concept mağazasını bünyesine katan Yön Pazarlama A.Ş., teknolojik yatırımlara verdiği önemi stok yönetimi konusuda bayileri ile online entegrasyon sağlayarak göstermiştir.

Yön Pazarlama A.Ş. bünyesinde bulunan Bölge Servis Müdürlüğü, güler yüzlü, profesyonel ve eğitimli kadrosuyla çağrı merkezine yansıyan günlük ortalama 500 çağrı alarak nihai müşterilere ve bayilere hizmet vermektedir. Bölge Servis Müdürlüğü, 2008 yılından itibaren her yıl en iyi müşteri memnuniyeti ve randevulu çalışma kalite ödülleri almaktadır.

Çeyrek asırlık bilgi ve tecrübesiyle Ankara, Kırıkkale ve Çankırı illerinde 135 çalışanı, 100’e yakın bayisi, 40 araç filosu ve 40.000 metrekare depolama alanı ile faaliyetini sürdürmektedir.